Zobacz, jak Twoja przestrzeń rozkwita i staje się niesamowitym dziełem sztuki.

 

Uwolnij potencjał swojego ogrodu podążając za 3 prostymi krokami

Pokażemy Ci, jak sprawić, by wypoczynek na świeżym powietrzu był niezapomniany. Nasze wskazówki pomogą wydobyć ukryte piękno Twojego ogrodu.


@leclercqstyle

Uniwersalność dekoracji ogrodowych

1 / 3

Zobacz jak fontanny, poduszki i oświetlenie wspaniale komponują się z ogrodami w różnych stylach. Umożliwią Ci stworzenie wyjątkowej i przytulnej przestrzeni.

@dom_zwidokiemnalas

Stwórz nastrój wykorzystując tekstury

2 / 3

Zanurz się w świecie dekoracji! Od kojącego szumu fontann po wygodne poduszki – ulepsz swoją przestrzeń na świeżym powietrzu.

@home_in_garden

Dodaj osobowości swojej ogrodowej oazie

3 / 3

Dowiedz się, jak stworzyć niepowtarzalny styl w ogrodzie. Wybierz zestawy mebli, które zaspokoją Twoje potrzeby i dodaj dekoracyjne akcenty pasujące do stylu życia Twojej rodziny.

 

Elementy niezbędne w Twoim arcydziele na świeżym powietrzu

Korzystaj z praktycznych funkcji swojego ogrodu. Znajdź uniwersalne przedmioty, takie jak pufy lub stoliki kawowe, aby zapewnić dodatkowy komfort i funkcjonalność w swojej przestrzeni.


-10% Popularne teraz
1,132.99 zł

Zawiera VAT


 

5 wskazówek, jak zaprojektować ogrodowe arcydzieło

  1. Stwórz punkt centralny: dodaj urzekający element centralny, taki jak fontanna lub palenisko, które będzie przyciągać uwagę.
  2. Wykorzystaj pionową przestrzeń: użyj wsporników lub wiszących donic, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni i dodać wizualnej atrakcyjności niewielkim ogrodom.
  3. Mieszaj i łącz różne tekstury: dodaj głębi swojej przestrzeni, mieszając tekstury, takie jak gładkie kamienie, drewniane meble i miękkie, lniane poduszki.
  4. Baw się wzorami: stwórz ciekawe wizualnie elementy wykorzystując wzory na poduszkach, kafelkach lub dywanikach.
  5. Uwzględnij naturalne elementy: podkreśl atmosferę zen naturalnymi akcentami, takimi jak akcesoria z wypłowiałego drewna lub bujna zieleń.

 

Zainspiruj się pomysłami na dekoracje ogrodowe naszych klientów

Poznaj pomysły na dekoracje ogrodowe specjalnie dla Ciebie.

 

Znajdź więcej inspiracji