Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Dziękujemy za subskrypcje naszego newslettera!
Sprawdź swoją skrzynkę mailową. Na podany adres e-mail został wysłany kod rabatowy!
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

Potwierdzenie subskrypcji zostało wysłane na podany adres mailowy.

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Baseny ogrodowe

Sortuj wg:
Popularność
Cena:
Filtr

Ochłoda w basenie ogrodowym

Basen we własnym ogrodzie wydaje się być luksusem. Jednakże na dostępnych jest wiele rozwiązań, które pozwolą w pobliżu domu cieszyć się słońcem i wodą razem z rodziną i przyjaciółmi. W vidaXL znajdziesz baseny bardzo łatwe w montażu: nadmuchiwane i stelażowe. Możesz wybierać z wielu kształtów (baseny prostokątne i baseny okrągłe) i rozmiarów. Posiadamy baseny dla każdego!

Rodzaje basenów

Wyróżnia się dwa podstawowe typy basenów ogrodowych: nadmuchiwane i stelażowe. Każdy rodzaj ma swoje wady i zalety: baseny ze stelażem są najczęściej solidniejsze, większe i mniej wrażliwe na przecieki. Ze względu na swoje rozmiary najczęściej zostają w ogrodzie na cały rok. W przypadku mniejszych ogrodów baseny nadmuchiwane mogą stanowić lepszy wybór - bardzo szybko można je złożyć i są dostępne w mniejszych rozmiarach - mogą stanowić świetne miejsce dla dzieci do pluskania.

Akcesoria basenowe

Jeśli basen zostaje w ogrodzie na całe lato, warto zatroszczyć się o jego czystość. Oferujemy szeroki wybór pomp, które filtrują wodę z zanieczyszczeń. Inne użyteczne akcesoria to odkurzacze basenowe, maty/pokrywy do basenów, drabinki i oświetlenie. Coraz większą popularność zdobywają także podgrzewacze do wody, umożliwiające utrzymywanie komfortowej temperatury w basenie. Innymi słowy, w vidaXL znajdziesz wszystko do swojego basenu!

Czas do końca:
Aktualna cena:
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Ekskluzywne oferty dla zapisanych klientów

Wyprzedaże

Nowości i trendy

*Rezygnacja z newslettera w każdym momencie
Witamy ponownie! W międzyczasie uaktualniliśmy nasze ceny, przepraszamy za niedogodności!