Niesamowity asortyment
Darmowa dostawa
Niskie ceny
Meble  (636)
Meble RTV  (636)

Meble RTV

Kupujesz szafkę RTV? Przejrzyj kolekcję vidaXL

 Zakup szafki RTV - pomijając zakup samego telewizora - może być sporym wyzwaniem. Jeśli preferujesz telewizor na tyle duży, aby poczuć się jak w kinie domowym, najlepiej zaopatrz się w dużą szafkę pod telewizor, a najlepiej meblościankę z miejscem na telewizor. Oprócz tego, że szafka RTV jest idealna do postawienia telewizora, można w niej również schwać inne sprzęty multimedialne. Otwór z tyłu szafki pozwala trzymać kable poza zasięgiem wzroku. Modele z jedną lub kilkoma szufladami nadają się również do przechowywania na przykład płyt DVD i pilotów. Wyzwaniem jest często znalezienie szafki pod telewizor, która jest ładna i jednocześnie pasuje do pozostałego wyposażenia pomieszczenia. Na vidaXL oferujemy zróżnicowaną kolekcję, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Drewniane szafki pod TV w różnych stylach

 

Przy wyborze nowej szafki RTV ważne jest, aby znaleźć taką, która pasuje do wystroju wnętrza. Na vidaXL znajdziesz wiele niedrogich, drewnianych szafek pod telewizor w różnych stylach. Jeśli szukasz wyróżniającej się szafki RTV, polecamy modele wykonane z drewna odzyskanego. Zrobione są one z kilku rodzajów drewna i mają różne kolory. Każdą z nich wykonano ręcznie, dzięki czemu są one absolutnie unikatowe. Niektóre z szafek pod telewizor w naszej kolekcji zawierają metalowe elementy, co nadaje im industrialny styl. Na vidaXL znajdziesz również meble w innych stylach: skandynawskim, retro, klasycznym i modernistycznym. Jeśli poszukujesz eleganckiej prostoty, przejrzyj nasze szafki wykończone na wysoki połysk. Oprócz szafek TV z różnych materiałów oferujemy również szafki pod telewizor o różnych wielkościach. Wiemy bowiem, że nie ma nic równie irytującego, jak znalezienie idealnej szafki RTV i odkrycie, że ma ona inną wielkość, niż potrzebujemy.

 

Meblościanka z miejscem na telewizor, aby zapewnić wystarczająco miejsca do przechowywania

 

Na vidaXL znajdziesz wspaniałe meble w konkurencyjnych cenach. Jeśli masz wystarczającą ilość miejsca na dużą szafkę pod telewizor, zalecamy zapoznanie się z naszymi meblościankami. Będziesz mieć idealne miejsce do postawienia telewizora, a także mnóstwo przestrzeni do przechowywania innych rzeczy! A ponieważ wszystkie elementy mają taki sam styl, meblościanka pod telewizor stworzy spójną całość. Do wyboru są różne wzory, konfiguracje, materiały i kolory.

Zobacz więcej