Akrylowe wanny wolnostojące

Akrylowa wanna wolnostojąca pozwoli Ci stworzyć spa w domowym zaciszu

Akrylowa wanna wolnostojąca pozwoli Ci stworzyć własną strefę relaksu w domowym zaciszu. Od eleganckich i nowoczesnych po wanny w stylu vintage i klasycznym, na vidaXL znajdziesz wanny wolnostojące spośród których wybierzesz tą idealną dla siebie.

 

Kluczowe kryteria przy wyborze wanny wolnostojącej 

Szukasz idealnej wanny, ale nie wiesz jak zacząć? Wygląd jest bardzo ważny, ale pierwszą rzeczą na którą musisz zwrócić uwagę to dostępna przestrzeń. 

Zbierz wszystkie potrzebne wymiary, tak by znać dokładną długość, szerokość oraz wysokość Twojej przyszłej wanny wolnostojącej. Następnie znajdź model, który będzie pasował do wystroju łazienki. Na vidaXL znajdziesz wanny różnej wielkości, w różnych stylach, które będą pasować do Twojego gustu i potrzeb.

Dlaczego akrylowe wanny wolnostojące? Ponieważ dobrze jest wiedzieć, że materiał zachowa swój jasny kolor przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Jest on także odporny na zabrudzenia i zadrapania, a zatem łatwy do utrzymania w czystości.

 

Twoja akrylowa wanna wolnostojąca będzie głównym punktem w łazience

Wolnostojąca wanna w łatwy sposób ozdobi wnętrze łazienki, a nawet bez wysiłku stanie się przykuwającym uwagę dodatkiem do wystroju pokoju kąpielowego. Jeśli potrzebujesz wskazówek mamy ich kilka, więc czytaj dalej.
Po pierwsze zaplanuj ustawienie wanny w zależności od dostępnej przestrzeni. Wanna niekoniecznie musi znajdować się pośrodku, możesz umieścić ją także pod kątem, jeśli w inny sposób nie wejdzie.

Jeśli w swojej łazience planujesz wyróżnić jedną ze ścian, wanna powinna znaleźć się przed nią. Jeśli to możliwe ustaw wannę pod oknem.

Wykorzystaj nietypowe płytki, aby stworzyć ciekawy wzór pod swoją wanną wolnostojącą lub ustaw ją na podwyższeniu. Chcesz dodać zasłonę prysznicową? Bez problemu, zadbaj tylko aby pasowała kolorystycznie do reszty wystroju, aby ładnie uzupełnić wnętrze. Dobierz też przykuwającą uwagę baterię.
Aby podkręcić nieco wystrój użyj paneli prysznicowych wokół wanny, tworząc szklaną ścianę.

Zobacz więcej Zobacz mniej