Rowery 12 cali

Pomóż swojemu dziecku poczuć się pewnie z rowerem 12"

Przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, rowery z kołami 12 cali to najmniejsze rowery z pedałami dostępne na rynku. Rowery te zwykle mają boczne kółka i mogą być również wyposażone w drążek do pchania, który pomaga opiekunowi pokierować maluchem gdy zajdzie taka potrzeba.

Na vidaXL mamy oszałamiającą gamę wysokiej jakości rowerów z kołami 12 cali, które są wyposażone w zdejmowane kółka boczne, które pomogą Twojemu dziecku nauczyć się pedałować i zbudować pewność siebie. Są one dostępne w szerokiej gamie wzorów, na pewno znajdziesz rower, który pokocha Twoje dziecko.

 

Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twojego malucha 

Rowery z 12-calowymi kołami zwykle są wyposażone w stabilizatory lub boczne kółka treningowe, które pomagają zachować równowagę, dzięki czemu Twoje dziecko może skupić się na pedałowaniu, jeździe do przodu i nauce hamowania. W przypadku większości tych rowerów można zdjąć stabilizator/drążek, aby umożliwić dziecku naukę równowagi na rowerze.

W porównaniu z rowerkami biegowymi, rowery 12-calowe są wyposażone w pedały i przypominają bardziej mniejsze wersje rowerów górskich, przy czym większość z nich ma hamulce. Nasze rowery 12" są wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałość. Nie musisz się martwić, że rower zepsuje się i zrani Twoje dziecko, gdy będzie cieszyć się jazdą.

 

Najlepsze rowery z kołami 12 cali dostępne online 

Na vidaXL pokazujemy tylko wysokiej jakości rowery wiodących marek. Naszym celem zawsze było zapewnienie naszym klientom wartości w stosunku do ceny, a dzięki naszym rowerom Twoje dziecko ma zagwarantowane bezpieczeństwo i łatwą naukę, gdy uczy się jeździć na rowerze

Nasze rowery 12" są dostępne w różnych kolorach, aby dopasować je do Twoich indywidualnych preferencji. Tak więc, niezależnie od tego, czy szukasz roweru dla małego chłopczyka czy dziewczynki, znajdziesz go tutaj. Już dziś sprawdź naszą kolekcję, aby znaleźć najlepszy rower dla swojego dziecka.

Zobacz więcej Zobacz mniej