Wyloguj się
Wylogowałeś się.
Kontynuuj
Od terez będziesz otrzymywać naszego newslettera!
assortment_usp
Zaglądaj do swojej skrzynki odbiorczej - w ciągu kilku godzin otrzymasz wiadomość e-mail z kodem zniżkowym.
*Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 zł. Zniżka obowiązuje wyłącznie na produkty marki vidaXL. Szanujemy Twoją prywatność - możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili.
close
DZIEKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE NASZYM NEWSLETTEREM

który znajduje się w wysłanym przed chwilą do Ciebie mailu. Dziękujemy!

To receive your coupon code, please click on the confirmation link in the email we just sent you.

Zamknij
PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Informacje o zwrotach

W  firmie vidaXL oferujemy możliwość odstąpienia od zakupu produktu w okresie 30 dni od daty otrzymania produktu. W tym czasie możesz przyjrzeć się zakupionej rzeczy. Jednakże w momencie gdy dany produkt będzie używany, nie będziemy już mogli zaoferować możliwości jego zwrotu.

Radzimy więc aby skontrolować zawartość przesyłki zaraz po odbiorze. Jeśli jest uszkodzona lub niekompletna , nalezy niezwłocznie skontaktować się z działem Obsługu Klienta. Jeśli towar nie spełnia Państwa oczekiwań istnieje możliwość zwrotu. Produkt musi jednak spełniać dwa warunki:

  1. być kompletny
  2. oraz oryginalnie zapakowany.

Należy skontaktować się z działem Obsługi Klienta (w ciągu 30 dni) i poinformować nas o chęci zwrotu. Cała należna płatność zostanie Państwu zwrócona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Jeśli chcesz zwrócić zamówiony produkt, możesz poinformować nas o tym w prosty sposób. Idź do zakładki „Moje zamówienia” i kliknij “Zwrot”. Uprzejmie prosimy o zwrot w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia.
Możesz również zawiadomić nas telefonicznie: 22 292 2104.

Po otrzymaniu zawiadomienia wyślemy informację zwrotną. Wtedy też będziemy mogli ustalić dogodny termin odbioru zwracanego towaru. Zalecamy nie wysyłać produktów na własną rekę, ponieważ oferowany przez nas odbiór produktu jest bezpłatny.

Zwrócimy pełną wpłaconą kwotę w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego produktu. Prosimy mieć na uwadze, że – jeśli jest to możliwe technicznie – zwrot środków zostanie dokonany na ten sam rachunek oraz tą samą formą płatności, której użyto do opłacenia zamówienia.

Wycofywane produkty


Załącznik(i)

Regulamin
Informacje o zwrotach
Formularz zwrotu
Wzór formularza odstąpienia od umowy (EU)

Nie przegap naszych promocji
Zniżka 20 zł*
checkmark

Wyjątkowe oferty wyłącznie dla odbiorców newslettera

checkmark

Wcześniejsze poznanie naszych nowych produktów

checkmark

Powiadomienia o wszystkich naszych kuponach zniżkowych

checkmark

Inspiracje z najnowszych trendów

Zniżka 20 zł*
smiley_joy
Zapisz się do naszego newslettera
*Minimalna wartość zamówienia wynosi 400 zł. Zniżka obowiązuje wyłącznie na produkty marki vidaXL. Szanujemy Twoją prywatność - możesz zrezygnować z newslettera w każdej chwili.
close