Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (390)
Stoły  (390)
Stoliki  (390)

Stoliki boczne

Pokazuje: 1-48 of 390

Stylowe i funkcjonalne stoliki boczne

Zawsze dobrze jest mieć stolik boczny, który łatwo jest przestawić w dowolne miejsce pokoju. Postaw jeden obok sofy i umieść na nim rośliny, lampę, świeczki lub inne ozdoby. Możesz także zestawić razem kilka stolików i używać ich jako stolika kawowego. Inną opcją jest wykorzystanie ich jako stolików nocnych. Dzięki temu twoja sypialnia będzie miała zabawny, nowoczesny akcent. Kolekcja vidaXL ma wiele do zaoferowania w kwestii stolików industrialnych, stolików z drewna, szkła lub plastiku oraz wielu innych przedmiotów.

 

Stolik boczny (prawie) nigdy nie stoi samodzielnie

Stolik boczny nie służy do samodzielnego funkcjonowania. Jeśli masz zbyt mało miejsca na stolik kawowy, dlaczego nie sprawisz sobie kilku stolików bocznych? Możesz postawić te małe stoliki z boku sofy lub przy pustej ścianie. Dzięki temu będą one funkcjonalne, a jednocześnie staną się ozdobą. Podczas urodzin lub przy innych okazjach, kiedy masz gości, stolik boczny można z łatwością dostawić do miejsc siedzących. To tylko jeden z powodów, dla których warto mieć kilka takich mebli w salonie lub innych częściach domu.

 

Okrągłe stoliki boczne są teraz najmodniejsze

Na vidaXL znajdziesz szeroki wybór różnych stolików, w tym okrągłe stoliki kawowe i stoliki boczne, które odzwierciedlają najnowsze trendy. Nasz asortyment jest regularnie uzupełniany o nowe meble z różnych materiałów i w różnych kolorach. Od industrialnych stolików bocznych, które są teraz u szczytu mody, po stoliki mosiężne, które wniosą nowoczesny wygląd do Twojego mieszkania - mamy coś do każdego stylu wnętrza.

 

Modele duże i małe

Jeśli masz duży salon, możesz zdecydować się na duży, wyrazisty stolik boczny. Wykorzystaj go, aby wystawić kolekcję przedmiotów, którą chcesz się pochwalić. Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca, dobrze sprawdzają się stoły wielofunkcyjne. Czy wiesz, że niektóre stoliki boczne mogą posłużyć też za stołek? Twoi goście, nawet najbardziej niespodziewani, już nie będą siedzieć na podłodze. Inną opcją dla osób o ograniczonej przestrzeni jest tzw. stolik pod telefon. Jest to mały stolik, który - jak sama nazwa wskazuje - służył kiedyś do postawienia telefonu (i niczego więcej).

Zobacz więcej