Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (312)
Meble ogrodowe  (312)
Siedzenia ogrodowe  (312)
Leżaki  (312)

Leżaki

Pokazuje: 1-48 of 312

Najlepszy relaks jest na jednym z naszych tanich leżaków  

Dla wielu osób leżak jest produktem luksusowym, ale kiedy już się go nabędzie, nie można się bez niego obejść! Kiedy pojawią się pierwsze promienie słońca, możesz po prostu zamknąć oczy i wyobrazić sobie siebie przy basenie lub na tropikalnej wyspie. Leżak w ogrodzie jest idealnym sposobem na wykorzystanie dobrej pogody. W vidaXL znajdziesz szeroki wybór leżaków i innych mebli ogrodowych, a wszystkie pięknie zaprojektowane. Wszystkie nasze meble są dostępne w różnych materiałach. Niezależnie od tego, czy wolisz rattan, drewno czy tkaninę, vidaXL ma leżak, którego szukasz!  

Drewniane leżaki do ogrodu  

Drewniane meble ogrodowe nadają ogrodowi naturalny i luksusowy wygląd. vidaXL oferuje różne atrakcyjne leżaki wykonane z drewna, w tym z akacji, drewna tekowego i bambusa. Jeśli odpowiednio zadbasz o ten materiał, przekonasz się, że przetrwa on lata. Gdy tylko drewno zacznie płowieć, po prostu nałóż na nie odpowiedni olej do drewna, a będzie znowu wyglądać jak nowe!  

Niezwykłe leżaki ogrodowe  

Tani leżak ogrodowy to idealne miejsce na odpoczynek. Co może być lepszego niż leżenie na leżaku z dobrą książką i czymś do picia, gdy świeci słońce? W vidaXL możesz wybierać spośród różnych stylów, materiałów i modeli. Co powiesz na wygodny, składany leżak? Pozwoli to zaoszczędzić miejsce. Możesz także wybrać zestaw dwóch luksusowych leżaków z parasolem. Albo zdecydować się na leżak z zadaszeniem. To doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się świeżym powietrzem i ciepłem, chroniąc się jednocześnie przed ostrym słońcem.   Jedną z cech dobrego leżaka jest możliwość ustawienia go w różnych pozycjach. Możesz usiąść prosto, aby poczytać książkę lub obserwować otoczenie, albo rozłożyć oparcie, żeby się zdrzemnąć. Kolekcja vidaXL ma również kilka wygodnych leżaków dla dwóch osób, co umożliwia korzystanie ze słońca we dwoje!  

Leżaki, które możesz przechowywać na zewnątrz  

Leżaki nie zawsze są łatwe do schowania, jeśli nie można ich całkowicie złożyć. W takim przypadku dobrze jest mieć leżak zrobiony z materiału odpornego na czynniki pogodowe, a aluminiowe leżaki vidaXL okazują się być świetnym wyborem.

Zobacz więcej