Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Markizy

Pokazuje: 1-48 of 206

 

Idealna markiza

Znalezienie właściwej równowagi między słońcem i cieniem może być dość trudne. Dzięki markizie możesz stworzyć cień, kiedy tylko zechcesz. Markiza pomaga również regulować temperaturę w zacienionym obszarze i blokuje promieniowanie UV. Możesz cieszyć się latem na zewnątrz, zachowując chłód i ochronę.

 

Różne rodzaje markiz zewnętrznych

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów vidaXL, wybór markiz jest zaskakująco duży. Znajdziesz chowane markizy z mocną, stalową ramą, która pozwala łatwo zainstalować ją w dowolnym miejscu. Płótno można rozwijać ręcznie korbą. Markiza stworzy zadaszony taras, na którym można urządzić grilla z rodziną i przyjaciółmi.

Oprócz markiz ze stalową ramą dostępne są również markizy, które w ogóle nie mają ramy. Markizy te są idealne dla osób, które już mają stelaż, ale chcą zmienić pokrycie. Być może Twoje obecne markizy są zużyte lub odbarwione, ale rama jest nadal w pełni sprawna. W takim przypadku wystarczy kupić nowe płótno, aby nadać ogrodowi zupełnie nowy wygląd.

Oprócz różnych rodzajów markiz, istnieje również wiele do wyboru, jeśli chodzi o rozmiary. Oznacza to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ich rozmiary są oparte na popularnych wielkościach drzwi i okien. Pozwala to znaleźć odpowiednią markizę do dowolnej części domu. Występują również w różnych długościach. Po uzyskaniu odpowiedniej długości markizy możesz zdecydować, ile cienia chcesz stworzyć i jak dużą część tarasu chcesz pokryć.

 

Stwórz cień z markizą vidaXL

Czy to w ogrodzie, czy w witrynie sklepowej - istnieje wiele sposobów na stworzenie cienia. Zalety markizy mogą Cię przekonać, że jest to najlepszy sposób stworzenia zacienionego miejsca. W końcu markizę można zainstalować w dowolnej przestrzeni i zawsze będzie dobrze pasować do Twojej sytuacji. Możesz także sam zdecydować, jak szerokie i długie ma być płótno. Miło jest również móc zdecydować, kiedy chcesz skorzystać z cienia. Potrzebujesz trochę słońca? Markizę łatwo jest zwinąć i schować.

 

Zamów markizę online

vidaXL to miejsce, w którym możesz znaleźć idealną markizę. Ponieważ nasze markizy występują w wielu różnych rozmiarach, kolorach i typach, na pewno znajdziesz produkt pasujący do swojej sytuacji. Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić ją online, a vidaXL dostarczy produkt do Twoich drzwi bezpłatnie.

 

Zobacz więcej