Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (455)

Krzesła ogrodowe

Pokazuje: 1-48 of 455
  • ...

Kup tanie krzesła ogrodowe online  

Stworzenie własnego raju na ziemi w ogrodzie lub na balkonie jest w rzeczywistości bardzo łatwe dzięki szerokiemu wyborowi wygodnych i tanich krzeseł ogrodowych vidaXL. Jeśli Twoją pasją jest tętniący życiem ogród, możesz wykończyć go pięknymi roślinami, krzewami, drzewami i drobno przyciętym trawnikiem. Nie jesteś amatorem ogrodnictwa? Dlaczego nie wybrać sztucznej trawy? Wróćmy jednak do mebli ogrodowych - krzesła ogrodowe oferują tak szeroki zakres opcji, jak meble do domu. Możesz wybrać kompletny zestaw mebli ogrodowych lub kupić osobno krzesła ogrodowe i stół. Spersonalizowanie ogrodu nigdy nie było łatwiejszym zadaniem. Dlaczego nie połączyć metalowego stołu z rattanowymi krzesłami ogrodowymi, aby uzyskać robiący wrażenie efekt? Niezależnie od tego, czy szukasz kompletu mebli ogrodowych, czy chcesz kupić oddzielnie stół i krzesła, vidaXL ma wszystko co sobie tylko wymarzysz w różnych stylach i wykonane z różnych materiałów.  

Krzesła ogrodowe z różnych materiałów  

Wybrany materiał określa atmosferę, którą stworzą Twoje krzesła ogrodowe. Wybierzesz drewno, plastik, aluminium czy ratan? Każdy materiał ma swoje zalety i wady. Najważniejsze jest ustalenie, co będzie najlepiej wyglądać w ogrodzie lub na balkonie. Drewniane krzesła ogrodowe nadają naturalny wygląd, ale wymagają więcej konserwacji niż na przykład (poli) rattanowe lub plastikowe krzesła. Zaletą aluminium i rattanu jest to, że są to bardzo lekkie materiały. Jeśli potrzebujesz użyć krzeseł gdzie indziej, można je łatwo przenieść. Zawsze istnieje możliwość osobnego wyboru krzeseł i stołu. Może to prowadzić do kreatywnych kombinacji. Dlaczego nie połączyć solidnego, betonowego stołu z aluminiowymi, lub drewnianymi krzesłami ? Łącząc meble, możesz stworzyć przyciągający wzrok efekt w swoim ogrodzie.  

Rozkładane krzesła ogrodowe  

Rozkładane krzesła ogrodowe zapewniają to, co najlepsze z obu światów: możesz usiąść prosto przy stole i zjeść, oprzeć się z zamkniętymi oczami na chwilę medytacji lub dać żołądkowi trochę miejsca po dobrym posiłku. Wiele naszych rozkładanych krzeseł również całkowicie się składa, co jest świetne, jeśli wybierasz się na piknik, na kemping lub po prostu brakuje Ci miejsca. Można je również łatwo wykorzystać, gdy nagle przybywa więcej gości. Kolejną ich zaletą jest oczywiście to, że można je przechowywać bez zajmowania dużej ilości miejsca.  

Leżaki  

Relaksujesz się w samotności? Dlaczego nie wybrać leżaka do swojego ogrodu. Ustaw go w wygodnej pozycji i gotowe! Oprócz krzeseł ogrodowych, vidaXL jest również miejscem, w którym można znaleźć zestawy wypoczynkowe, zestawy mebli ogrodowych i leżaki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój ogród stał się oazą relaksu.

Zobacz więcej