Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Zadaszenia, namioty i altany

Pokazuje: 1-48 of 406

Zamów idealny namiot ogrodowy online

Namiot ogrodowy jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz organizować imprezy. Z dobrym namiotem ogrodowym zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu to bułka z masłem, ponieważ Twoi goście nie będą musieli martwić się o pogodę! Zakup taniego namiotu ogrodowego w vidaXL oznacza dobre przygotowanie na zabawę.

Zaletą posiadania własnego namiotu ogrodowego jest to, że już nigdy nie będziesz musiał go wynajmować. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić pieniądze i zorganizować imprezę w ostatniej chwili, kiedy tylko masz na to ochotę. Namioty ogrodowe vidaXL są szybkie i łatwe w montażu. Do każdego namiotu dołączono jasne instrukcje, dzięki czemu każdy może go rozłożyć. Przed rozstawieniem namiotu upewnij się, czy podłoże jest odpowiednie.

Oczywiście zorganizowanie przyjęcia wymaga więcej niż tylko rozłożenia namiotu. Dobra impreza potrzebuje też trochę (nastrojowego) oświetlenia. Możesz udekorować namiot małymi lampionami, girlandami i balonami. Przed imprezą upewnij się, że wszystkie zaproszone osoby zmieszczą się w namiocie. Teraz potrzebujesz tylko przekąsek, muzyki i możesz zaczynać!

 

Namiot ogrodowy 3 x 3 m

Namiot ogrodowy o wymiarach 3 x 3 m jest idealny na kameralną imprezę lub bufet. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom można ustawić go w prawie każdym ogrodzie. Namiot ten można również wykorzystać jako przedłużenie większego namiotu. Wybierając zadaszenie o wymiarach 3 x 3 m, możesz wybrać między namiotem składanym a namiotem z ramą wykonaną z rurek. Namioty te są również dostępne w wielu kolorach.

 

Namiot ogrodowy 3 x 6 m

Namiot ogrodowy o wymiarach 3 x 6 m to idealne zadaszenie na większą imprezę, jeśli tylko masz wystarczająco dużo miejsca w ogrodzie. Nasze tanie namioty ogrodowe o wymiarach 3 x 6 m zapewnią miejsce dla wszystkich Twoich gości i będzie w nich dużo miejsca do poruszania się. Namiot ogrodowy o wymiarach 3 x 6 m jest również dostępny w różnych kolorach. Rozstawienie namiotu zajmuje trochę więcej czasu i wysiłku ze względu na większe wymiary, ale mimo to jest to wystarczająco proste.

 

Łatwe zamawianie online

Dla wszystkich, którzy planują przyjęcie lub inną specjalną okazję, namiot ogrodowy vidaXL może być właśnie tym, czego potrzebują. Zapewni ochronę przed wiatrem i deszczem. Dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom nada niesamowitej atmosfery każdej imprezie. Nasze namioty ogrodowe można łatwo zamówić online, a vidaXL dostarczy je do Twoich drzwi bezpłatnie.

Zobacz więcej