Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5

Szopy

Pokazuje: 1-48 of 97

Zamów idealną szopę ogrodową online

Dla wielu osób szopa ogrodowa jest idealnym miejscem do odłożenia nieużywanych przedmiotów. Świetnie nadają się do przechowywania poduszek ogrodowych zimą lub do postawienia roweru podczas deszczu. W vidaXL możesz zamówić online szopy ogrodowe w różnych rozmiarach, ponieważ do każdego ogrodu będzie pasowała szopa zbudowana z innego materiału lub innej wielkości.

Oprócz szopy ogrodowej, która jest idealna do odkładania rzeczy, może w rzeczywistości dodać wiele klimatu do Twojego ogrodu. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego jest znalezienie szopy ogrodowej z daszkiem. Zmieni on przestrzeń do przechowywania w świetne miejsce do postawienia fajnego krzesła na zewnątrz. A jeśli umieścisz tam dodatkowo światła, Twój ogród nabierze zupełnie nowego wyglądu i stylu.

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie szopy ogrodowej

Podobnie jak w przypadku każdego zakupu, przy wybieraniu szopy ogrodowej masz całą listę rzeczy do wzięcia pod uwagę. Na przykład odpływ wody drenaż jest czymś, o czym należy pamiętać przy dokonywaniu wyboru. Można się nim zająć na kilka sposobów, na przykład kupując szopę ogrodową ze spadzistym dachem. Jeśli wybierzesz projekt z płaskim dachem, pamiętaj, że sam musisz zadbać o drenaż. Drugą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są wymiary szopy. Określ miejsce, w którym chcesz ją umieścić i upewnij się, że jest wystarczająco dużo przestrzeni z przodu, aby całkowicie otworzyć drzwi. W małym ogrodzie lepszym pomysłem może być ustawienie czegoś w stylu szopki na narzędzia niż w chatki z bali.

 

Drewniana szopa ogrodowa

Kolejnym ważnym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę jest materiał, z którego wykonana jest szopa. Drewniana szopa ogrodowa jest czasem nazywana chatą z bali i jest wykonana z litego, suszonego drewna świerkowego. Dzięki temu szopa ogrodowa jest bardzo solidna i będzie długo dobrze wyglądać. W celu obróbki drewna zaleca się najpierw nałożyć podkład, a na jego warstwę nałożyć piękny kolor. Dzięki temu farba lepiej się rozprowadza na powierzchni, więc nie będziesz musiał zużywać jej zbyt dużo. Ale szopa ogrodowa vidaXL będzie wyglądać świetnie nawet bez malowania. Drewno doda cudownego, ciepłego akcentu Twojemu ogrodowi.

 

Metalowe szopy ogrodowe

Metalowa szopa ogrodowa jest wyborem dla wszystkich, którzy szukają szopy wymagającej niewielkiej konserwacji. Może służyć lata, nie wymagając od Ciebie niczego. Metalowa szopa ogrodowa, podobnie jak jej drewniany odpowiednik, jest również bardzo łatwa i szybka do ustawienia. Problem drenażu jest taki sam jak w przypadku drewnianych szop, co oznacza, że najlepiej jest nabyć szopę ze spadzistym dachem.

 

Szybkie i łatwe zamawianie online

Szopa ogrodowa jest łatwa do zamówienia online. Wybierz odpowiednie wymiary i materiał, z którego chcesz żeby była wykonana, a vidaXL zapewni, że zamówienie zostanie dostarczone do Twoich drzwi szybko i bezpłatnie.

Zobacz więcej