Oferty 24/7
Bezpłatna dostawa wszystkich produktów
Okazje.info Ocena Kiyoh: 4.2 / 5
Meble  (445)

Ławki ogrodowe

Pokazuje: 1-48 of 445
  • ...

Ławki ogrodowe vidaXL  

Postawienie ławki ogrodowej na podwórku lub przed domem jest najprostszym sposobem na stworzenie większej liczby miejsc do siedzenia na zewnątrz. Nie musi być w tym samym stylu co reszta mebli ogrodowych. Dlaczego nie postawić jej pod ścianą, która w ciągu dnia pochłonie dużo ciepła, lub gdzieś, gdzie można cieszyć się ostatnimi, cennymi promieniami słońca przed zmierzchem. Ławki ogrodowe są również idealne, jeśli cały zestaw mebli ogrodowych jest odrobinę za duży. Gdy słońce już zajdzie w ogrodzie, możesz być w stanie złapać ostatnie jego promienie przed domem. W vidaXL znajdziesz piękne ławki ogrodowe w różnych stylach.  

Ławki ogrodowe z różnych materiałów  

Kiedy ktoś wspomina o ławkach ogrodowych, możesz wyobrazić sobie klasyczny drewniany rodzaj. Ławki te są jednak wykonane z materiałów takich jak metal lub rattan. Oba z nich zachowują swój wygląd i wymagają stosunkowo niewielkiej konserwacji w porównaniu do drewna. Innym popularnym wyborem jest kombinacja materiałów. Na przykład drewniana ławka ogrodowa z metalową różą lub dekoracją w kształcie rombów. Oprócz różnych materiałów, vidaXL oferuje również szeroką gamę wzorów. Ławki ogrodowe z podłokietnikami, ławki pod drzewo, które można ustawić wokół niego, ławki z oparciami lub bez i tak dalej. Aby jeszcze bardziej zwiększyć poziom komfortu, vidaXL oferuje również ławki z miękkimi poduszkami. Jeśli nie są one dołączone do ławki, zawsze możesz je kupić osobno. Oprócz dodatkowego komfortu poduszki te dodają również wspaniałej atmosfery!  

Dbanie o Twoją drewnianą ławke ogrodową  

Używanie drewnianych mebli ogrodowych to zrównoważony wybór. Odpowiednio zadbane, będą służyły przez wiele lat. Drewniane ławki wymagają konserwacji od czasu do czasu. Czasami konieczne jest bejcowanie lub malowanie drewna przed użyciem. To chroni je przed warunkami atmosferycznymi. Ławka, która jest na zewnątrz przez cały rok, musi zostać porządnie wyczyszczona na wiosnę. Mech i glony przyczepią się do drewna, ale łatwo się ich pozbyć. Zmocz ławkę, napełnij wiadro wodą, dodaj sól, sodę lub ocet i zetrzyj wszystko. Zielone osady znikną w mgnieniu oka!  

Sprzedaż mebli ogrodowych vidaXL

vidaXL regularnie oferuje ciekawe wyprzedaże różnych produktów, w tym ławek ogrodowych i innych mebli (również do ogrodu). Nie przegap kolejnej przeceny, rejestrując się do newslettera i nie zapomnij regularnie odwiedzać naszego sklepu internetowego!

Zobacz więcej